ادبیات انتظار

تو را من چشم در راهم سیده مهرانگیز اشرف‌پور

کتاب حاضر دل‌نوشته‌های سیده مهرانگیز اشرف‌پور درمورد حضرت صاحب‌الزمان‌ عجل‌الله‌‌تعالی‌فرجه‌الشریف می‌باشد. این کتاب شامل چهل اثر ادبی است. این آثار غالبا اشعار نویسنده با تخلص “لاله” است، در بعضی از اشعار نیز ابیاتی از شاعران گذشته و معاصر مانند حافظ، سعدی، فیض کاشانی، فریدون مشیری، مهرداد اوستا، مشفق کاشانی و…. آورده شده‌است که با علامت‌هایی مشخص شده‌اند. وی درمورد اشعارش در مقدمه می‌نویسد که غالبا ترجمه بخش‌هایی از ادعیه و زیارات امام زمان‌ عجل‌الله‌‌تعالی‌فرجه‌الشریف است و بخش‌هایی نیز به صورت آزاد در قالب شکوه‌های ادبی است.
به علت محدود بودن آثار این کتاب، نویسنده از به فهرست نپرداخته است. طراحی جلد نیز متناسب با عنوان دلالت بر چشم به راه بودن می‌کند و قطع و چاپ کتاب نیز متناسب با محتوای ادبی و حجم کوچک کتاب تنظیم شده‌است.
بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف
بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف در سال 1379 با موافقت مقام معظم رهبری (دام ظله العالی) بنا به پیشنهاد حضرت حجت الاسلام و المسلمین قرائتی با هدف گسترش و تعمیق فرهنگ مهدویت در سطح جامعه راه اندازی شد . شعبه استان البرز بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود در سال 1389 تاسیس گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *