فعالیت های بنیاد معاونت آموزش معاونت پژوهش واحد کودک و نوجوان

دوره تربیت مربی مهدوی کودک و نوجوان مرداد ۹۷

با رویکرد آموزش معارف مهدوی کودک و نوجوان در قالب آموزش روش های کلاسداری ، قالبها ، ضرورت طرح مباحث ظهور ، ایجاد جذابیت در حیطه مربی و محتوای مهدوی.بایسته ها و نبایسته های کار با کودک و نوجوان و روانشناسی رشد و شناخت ۳ حیطه شخصیتی کودک و نحوه تعامل با نوجوان در حال برگزاری است
در این دوره بیش از ۶۰ متقاضی ثبت نام کرده اند و طی ۵ روز از تاریخ ۲۱ تا ۲۵ مرداد از کلاس درس اساتید برجسته در حیطه کار کودک و نوجوان مرکز تخصصی مهدویت استان قم ، استاد ارجمند حجت الاسلام عبداللهی و استاد ارجمند حجت الاسلام محمودی بهره مند خواهند شد.
در این دوره ۴ آزمون از ۴ کتاب( شیوه های جذاب سازی کلاسهای معارف دینی ، آفتاب مهر ۱ و ۲ ، مهدی باوری در کودکان ) که به صورت پک در اختیار شرکت کنندگان در دوره قرار گرفت انجام میگیرد.
و همچنین جلسه کارگاه عملی از شرکت کنندگان در دوره گرفته خواهد شد و در صورت موفقیت در مراحل ذکر شده مدرک تربیت مربی به آنها اهدا میگردد.

بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف
بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف در سال 1379 با موافقت مقام معظم رهبری (دام ظله العالی) بنا به پیشنهاد حضرت حجت الاسلام و المسلمین قرائتی با هدف گسترش و تعمیق فرهنگ مهدویت در سطح جامعه راه اندازی شد . شعبه استان البرز بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود در سال 1389 تاسیس گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *