فعالیت های بنیاد

حضور مسئولین و مربیان بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان البرز ،در دفتر نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه شهر کرج در استان البرز


مسئولین و مربیان بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان البرز در دیدار با آیت‌الله حسینی همدانی نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه شهر کرج در استان البرز پس از اقامه نماز ظهر و عصر به امامت آیت‌الله حسینی همدانی ، جلسه ای صمیمانه تشکیل شد .
جلسه با تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم آغاز گشت . و بعد از ارائه گزارش فعالیت یک ساله بنیاد با پخش کلیپ های تهیه شده ، حجت الاسلام عسکری – ریاست محترم بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان البرز – به بیان گزارشی کلی از اقدامات صورت گرفته شده و همچنین برنامه های در دست اقدام و برنامه های آینده پرداختند .
سپس دو تن از مربیان به نمایندگی از مربیان بنیاد – فعال در مدارس استان البرز – به بیان بخش هایی از فعالیت های مهدوی مربیان در مدارس پرداخته و بخشهایی از بازخوردها و اثرپزیری دانش آموزان و در پی آن اثرگذاری بر اولیای دانش آموزان و آگاهی آنان از معارف مهدوی بیان کردند . و همچنین بخشی از درخواست های مربیان یه هدف بهبود مسیر برای عملکرد بهتر و آزادانه تر مربیان در مدارس برای نشر معارف مهدوی بیان شد .
و در پایان میهمانان گوش جان به سخنان و رهنمود های آیت‌الله حسینی همدانی سپردند

بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف
بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف در سال 1379 با موافقت مقام معظم رهبری (دام ظله العالی) بنا به پیشنهاد حضرت حجت الاسلام و المسلمین قرائتی با هدف گسترش و تعمیق فرهنگ مهدویت در سطح جامعه راه اندازی شد . شعبه استان البرز بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود در سال 1389 تاسیس گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *