مهدویت و انقلاب اسلامی

عنایات امام زمان در دفاع مقدس

@alborzmahdaviat
عنایات امام زمان در دفاع مقدس
این مردم مشتاقان و عاشقان ولی عصرند، آیا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف در این جبهه ها حضور پیدا نمی کند؟ من قوياً معتقدم که وجود مقدس ولی عصر صلوات الله علیه همچنانی که در همه ی میدانهای مبارزه ی بزرگ ملت ما در طول سالیان دراز حضور داشته است و به ما کمک کرده است، در این جبهه های جنگ هم، این جنگی که مزدوران استکبار و امپریالیسم جهانی بر ما تحمیل کرده اند، در جبهه های جنگ حضور خواهد داشت. من معتقدم بركات، فضل، رأفت و رحمت پروردگار به خاطر حضورولیش، امام برحق، مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف در جبهه های ما، در میان جوانان ما بر ما بیشتر خواهد بود. امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف این خونهای پاک و عزیز را میبیند، یقینا برای آنها دعا میکند و ما هم باید توجهمان و اظهار ارادتمان و ارتباطمان را با ولیعصر صلواة الله عليه هرگز کم نکنیم و قطع نکنیم. از خدا کمک بخواهیم، از آن بزرگوار دعا بخواهیم و بخواهیم که پروردگار عالم به برکت بندگان شایسته اش و به برکت وجود مقدس بقية الله این سربازان شجاع و دلاور را در این جبهه ی جنگی که با ظلم و استکبار جهانی در پیش داریم، پروردگار این جوانان را تأیید کند و آنها را هدایت کند و به آنها قوت قلب و توکل بیشتر عنایت کند. (۱)
این تجربه ی تعيين کننده ی زمان ما در طول زندگی پربرکت ولی عصر صلوات الله عليه تا امروز یک تجربه ی بی نظیر بوده است. من در همین روزهای اخیر احساسی در دلم بود که این احساس را به بعضی از دوستان هم گفتم و به شما هم میگویم، در روز پانزدهم دی من این احساس را در خود ناگهان وجدان کردم که صاحب این میدان، صاحب این بیابانها، صاحب این صحنه ی پرشور و عظيم، ولی عصر امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف است و بی گمان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف هم اکنون با جسم و حضور جسمی و بدنیش یا با توجهش، در میان این جنگ آوران و جنگجویان است. (۲)
۱٫در مکتب جمعه ج ۲،ص ۳۸۳
۲٫در مکتب جمعه ج ۳ ، ص ۵۵

بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف
بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف در سال 1379 با موافقت مقام معظم رهبری (دام ظله العالی) بنا به پیشنهاد حضرت حجت الاسلام و المسلمین قرائتی با هدف گسترش و تعمیق فرهنگ مهدویت در سطح جامعه راه اندازی شد . شعبه استان البرز بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود در سال 1389 تاسیس گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *