اخبار مهدوی

فراخوان دومین جشنواره فرهنگی هنری مهدویت

به گزارش بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) دومین جشنواره فرهنگی هنری مهدویت با عنوان «صراط» در بخش‌های طراحی پوستر، عکس نوشت و بنر شهری و با موضوعات مهدویت و امیدبخشی، مهدویت، آینده روشن جهان، انتظار و انقلاب اسلامی، خانواده مهدوی، عهد و همدلی منتظرانه آغاز به کار کرد.
دبیرخانه جشنواره

تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، ابتدای خیابان ایتالیا، پلاک ۹۸
علاقمندان می‌توانند آثار خود را تا تاریخ ۱۰ بهمن ماه سال جاری به ایمیل دبیرخانه مرکزی جشنواره به نشانی info@mahdaviat.ir ارسال نمایند.
اختتامیه و اهدای جوایز

۲۶ بهمن ماه ۱۳۹۸

مقررات

۱ ـ موضوعات مسابقه در پوستر مربوطه درج گردیده؛ از اين رو موضوعات نامرتبط اگرچه زيبا هم باشند از گردونة مسابقات حذف مي شوند.
۲- چنانچه عدم تأیید اصالت اثر در هر یک از مراحل جشنواره احراز شود، اثر از رقابت‌ها حذف خواهد شد.
۳- هر نفر حداکثر ۵ اثر در هر بخش می‌تواند به دبیرخانه جشنواره ارسال نماید.
۴- اثر ارسالي نبايد تاكنون در هيچ مسابقه يا جشنواره‌ای حائز رتبه شده باشد.
۵- قطع مطلوب اثر ۷۰*۵۰ سانتی متر بوده و با رزولیشن ۳۰۰ باشد. و فایل با کیفیت اصلی را اثر از طریق پورتال و یا ایمیل دبیرخانه ارسال گردد.
۶- قطع آثار بخش بنر شهری ، ۲۰۰×۱۰۰ سانتی‌متر، ۲۰۰×۳۰۰ سانتی‌متر، ۳۰۰×۴۰۰ سانتی‌متر، و با رزولیشن ۷۲ باشد. و فایل با کیفیت اصلی را اثر از طریق پورتال و یا ایمیل دبیرخانه ارسال گردد.
۷ـ به آثار كپي شده امتيازي تعلق نخواهد گرفت.

بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف
بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف در سال 1379 با موافقت مقام معظم رهبری (دام ظله العالی) بنا به پیشنهاد حضرت حجت الاسلام و المسلمین قرائتی با هدف گسترش و تعمیق فرهنگ مهدویت در سطح جامعه راه اندازی شد . شعبه استان البرز بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود در سال 1389 تاسیس گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *