اخبار مهدوی سایر مطالب فعالیت های بنیاد

مراسم احیای شب نیمه شعبان با حضور حجت الاسلام و المسلمین قرائتی

تصاویری از مراسم احیای شب نیمه شعبان با حضور و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین آقای قرائتی و با مداحی و مناجات خوانی ذاکر اهل بیت علیهم السلام حاج رحمان نوازنی برگزار شده در مورخ ۱۳۹۷/۰۲/۱۱

تصاویری از برپایی غرفه های کتب مهدوی و نمایشگاه های مهدوی در حاشیه مراسم احیای شب نیمه شعبان

بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف در راستای ترویج معارف مهدویت در حاشیه برگزاری مراسم اقدام به برپایی غرفه های فروش کتب مهدوی و غرفه های کودک و نوجوان ، دلنوشته و قرار های مهدوی نموده ، همچنین فضای محوطه مصلی را با یاد شهدا عطرآگین نمودند.

جوانان با شاخه های گل از میهمانان استقبال نموده و مقدم آنان را گرامی می داشتند .
بخش دانشجویی با ایجاد فضایی زیبا و معنوی و قرار دادن آثار شهدا ، در محوطه مصلی ، فضا را با یاد و خاطره شهدا عطرآگین نمودند.
پای میز دلنوشته های مهدوی و قول و قرارهایی که شرکت کنندگان مخصوصاً جوانان می نوشتند ، شور وشوق خاصی حکم فرما بود .

غرفه کودک و نوجوان به هدف بالا بردن اطلاعات مهدوی کودکان و نوجوانان اقدام به طراحی بازی های آموزنده نموده با اجرای بازی ها در غرفه در کنار ایجاد فضایی شاد ، اولیا را نیز از نحوه برگزاری بازی ها آگاه نمودند .
همچنین نقاشی ، جوایز کودکانه ، رنگ آمیزی ، ویژه نامه رنگ انتظار و فضای شاد غرفه ، کودکان و نوجوان را مشتاق حضور در غرفه می کرد .

اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف
بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف در سال 1379 با موافقت مقام معظم رهبری (دام ظله العالی) بنا به پیشنهاد حضرت حجت الاسلام و المسلمین قرائتی با هدف گسترش و تعمیق فرهنگ مهدویت در سطح جامعه راه اندازی شد . شعبه استان البرز بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود در سال 1389 تاسیس گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *