کتاب کودک و نوجوان معرفی کتاب

کتاب راه نشانم بده

راه نشانم بده ( حسن محمودی )

#معرفی_کتاب
معرفی کتاب راه نشانم بده
یاد مهدی علیه السلام آرام بخش دلهاست، چشم که به نامش نظاره میکند، جلا گرفته، روشن می شود.سطرهای این کتاب ، هدفشان این است که شما را لحظه ای به یاد حضرت مهدی علیه السلام انداخته و چشم شما را به دیدار نام حضرتش روشن کنند. از طرفی چون معارف مهدویت که روح حاکم بر تمام اجزاء دین است باید به سادگی و روانی برای نسل نو، بیان شود. در این نوشتار به چند آموزه مهدوی اشاره کرده با داستان مطلب را شروع میکنیم.
در مرحله بعد در «لحظه درنگ» استدلال های قرآنی و روایی آن مطلب را ذکر کرده و در پرده ی بعد، کلامی عاطفی با امام را در عنوان «اماما!» بیان کرده و در آخر هر مطلب، شعری زیبا با موضوع مهدوی به عنوان «احساس من» می آید. امید که نسل نو با حرکت در مسیر ظهور دغدغهی زمینه سازی در امر ظهور را بیشتر از قبل در خود ایجاد کرده، گام های استور در این راه بردارند.

بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف
بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف در سال 1379 با موافقت مقام معظم رهبری (دام ظله العالی) بنا به پیشنهاد حضرت حجت الاسلام و المسلمین قرائتی با هدف گسترش و تعمیق فرهنگ مهدویت در سطح جامعه راه اندازی شد . شعبه استان البرز بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود در سال 1389 تاسیس گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *