معرفی کتاب

کتاب ما منتظریم

کتاب «ما منتظریم؛ خورشید مهدویت در منظومه فکری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای»، شامل بیانات، پیام‌ها، نامه‌ها و مکتوبات معظم‌له در حوزه معارف مهدوی است که مربوط به ۴۰ سال یعنی از سال‌های ۱۳۵۳ تا ۱۳۹۳ است.
حجت‌الاسلام والمسلمین حسن ملایی، مدیر گروه اخلاق و تربیت مرکز تخصصی مهدویت در گفت‌وگو با ایکنا درباره موضوع نگارش این کتاب اظهار کرد: موضوع مهدویت که طی سال‌های اخیر رشد ویژه‌ای داشته و غیر از عموم مردم، مجامع علمی، فرهنگی و دانشگاهی را به خود جلب کرده، بدون تردید یکی از موضوعات بسیار مهم حوزه معارف دینی است، به گونه‌ای که اکنون بسیاری از رویکردهای سیاسی در فضای بین‌الملل، همچنین بسیاری از اندیشمندان دنیا به بحث‌های آینده جهان توجه ویژه‌ای دارند و بخش زیادی از تولیدات فرهنگی و هنری در دنیا به موضوع آخرالزمان و آینده جهان مربوط می‌شود.
یادآور می‌شود کتاب «ما منتظریم؛ خورشید مهدویت در منظومه فکری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای»، به همت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (ع )به زیور طبع درآمده و علاقه‌مندان جهت تهیه كتاب می‌توانند با آی دی تلگرامی زیر ارتباط برقرار نمایند و یا از طریق تماس تلفنی یا مراجعه حضوری این کتاب را تهیه نمایند.

 

بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف
بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف در سال 1379 با موافقت مقام معظم رهبری (دام ظله العالی) بنا به پیشنهاد حضرت حجت الاسلام و المسلمین قرائتی با هدف گسترش و تعمیق فرهنگ مهدویت در سطح جامعه راه اندازی شد . شعبه استان البرز بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود در سال 1389 تاسیس گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *