معرفی کتاب

کتاب «پرتوی از آیه های مهدوی»

کتاب «پرتوی از آیه های مهدوی» مشتمل بر سخنرانی های حجت الاسلام و والمسلمین قرائتی به کوشش حجت الاسلام ملایی در ۲۵۶ صفحه توسط بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) منتشر شده است.
«پرتوی از آيه‌های مهدوی» نگارشي است ساده، اما گويا و مستند از مهم‌ترين آيه‌های قرآني كه درباره معارف مهدوی بوده و توسط حجت الاسلام والمسلمين محسن قرائتی در آثار مكتوب و نيز در طول بيش از سه دهه، در ضمن برنامه درس‌هايی از قرآن به دوست‌داران امام عصر(عج) ارائه شده و اينك با حفظ قالب پرجاذبه تبليغی ايشان، تدوين يافته است.

در اين مجموعه علاوه بر اين‌که آيه‌های مهدوی به ترتيب سوره‌های قرآنی استخراج و به نكته‌های هر كدام پرداخته شده، تلاش شده است تا در كنار هر آيه، يكي از موضوع‌های خاص معارف مهدوی متناسب با آن آيه نيز طرح گردد و بدين گونه برای مشتاقان مباحث مهدوی، دو مجموعه ترتيبی و موضوعی از اين معارف با زبانی دقيق اما ساده، فراهم آمده كه همين امر، اين اثر را از ديگر آثار مهدوی، ممتاز نموده است.

بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف
بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف در سال 1379 با موافقت مقام معظم رهبری (دام ظله العالی) بنا به پیشنهاد حضرت حجت الاسلام و المسلمین قرائتی با هدف گسترش و تعمیق فرهنگ مهدویت در سطح جامعه راه اندازی شد . شعبه استان البرز بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود در سال 1389 تاسیس گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *