کتاب کودک و نوجوان معرفی کتاب واحد کودک و نوجوان

کتاب کمک مربی

کتاب کمک مربی ( سید مهدیار محمودی ، حسن محمودی )
معرفی کتاب کمک مربی
جذابیت، همیشه برای ما مطلوب بوده و هیچ کس را نمی یابید که از انسان یا مطلب جذاب صرف نظر کند. امور اخلاقی و معارف دینی نیز باید از روش های گوناگون و به صورت جذاب برای نسل نو بیان شود تا مورد استقبال قرار گیرد. استفاده از بازی، جدول، شعر، معما و…، نقش مهمی در جذاب سازی کلاس ها دارد.
از این رو، مربیان عزیز که سهم بسیاری در انتقال معارف به نوجوانان دارند، باید در راستای جذاب سازی کلاس خود، دست به اقدامی در خور تحسین بزنند. این کتاب با تمام اختصارش، کمک کار مربی است تا در قسمت بازی، جدول، معما، شعر و لطیفه، رفتار مربیان را در جذاب نمودن کلاس، سرعت بخشد. در این مجموعه، يكصد شعر جهت آغار کلاس با نام خدا، گرد آوری شده است. همچنین چهل بازی، متناسب با فضای کلاس و غالبا بدون نیاز به ابزار خاصی، بیان شده است. روش ساخت جدول و ارائه بیست جدول متنوع، از بخش های جذاب این کتاب است. بیان چندین معما و لطیفه نیز تکمیل کننده این مجموعه خواهد بود. این کتاب، کمک یار معلمان، مبلغان و مربیان عزیز بوده و در کلاس ها، اردوها، نمایشگاه ها و… قابل استفاده می باشد.
امید است این اثر ناچیز، مقبول درگاه الهی افتد و ما را واسطه خیر قرار دهد.

بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف
بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف در سال 1379 با موافقت مقام معظم رهبری (دام ظله العالی) بنا به پیشنهاد حضرت حجت الاسلام و المسلمین قرائتی با هدف گسترش و تعمیق فرهنگ مهدویت در سطح جامعه راه اندازی شد . شعبه استان البرز بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود در سال 1389 تاسیس گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *